5 x Race plezier
De teams staan klaar. De spanning stijgt. Wie houdt het hoofd koel zodra de stopwatch loopt? Tijdens ‘Wie is de echte Max?’ verruilen jullie de werkvloer voor een bedrijfsuitje vol rijplezier en gezonde competitie.
De activiteiten:
Met quadrijden, Carver rijden, een motorpedestafette, een scootmobielrace en driftkarten ontdek je wie gevoel heeft voor de ideale lijn. Grote praatjes bij de koffie? Tijd om ze waar te maken op het parcours!
Download programma overzicht
Maak het compleet met bbq party
5 x Race plezier
- Quadrijden op snelheid
- Carverrijden1
- Motorped estafette race
- Scootmobiel race
- Driftkarten
Quadrijden op snelheid
Carverrijden1
Motorped estafette race
Scootmobiel race
Driftkarten
Onderdelen van dit arrangement
- Quadrijden op snelheid
- Carver rijden
- Quad bos met o.a. een wip 2 meter boven grond
- Motorpeds race
Wat kun je verwachten
Racen op de quad: Eerst gaat iedereen even oefenen om de juiste bochten techniek toe te passen en dan zetten we de stopwatch op 0.00. 1, 2, 3 start. Wie van jullie scoort de snelste tijd?
Carverrijden: Geen motorrijbewijs? Dat is dit je kans plat door de bocht niet met een motor maar met de Carver.Het is je meteen al duidelijk wanneer je de Carver ziet. Sprintjes trekken is niet het leukste wat je met deze auto kan doen.
Motorpedsrace: Een race op een autoped is dat niet een beetje kinderachtig. Wacht maar totdat je op deze motorped staat. De naam zegt het al deze autoped is uitgerust met een motor.
Scootmobielrace: Een beetje gek doen natuurlijk ook. het is niet voor niets een vrijgezellenfeest. De mannen mogen onderling uitmaken wie de snelste tijd scoort met de scootmobiel.
Driftkart: Leuk en heel zwaar om te doen. Het is even wennen maar of je foutloos door het parcours komt?
Speciale actie - Vroegboek actie
Om 10:30 uur gaat de a,s, bruidegom een rit maken in een Porsche 911
Van 11:00-13:30 uur doen jullie als groep de 5 activiteiten.
Bij deze vroeg boek actie is de Porsche rit voor de vrijgezel gratis. De normale prijs is € 82,50
Outdoor teamuitje: op jacht naar poleposition
Zoek je een actief outdoor teamuitje in Almere? Bij dit arrangement draait het om concentratie, stuurmanskunst en plezier. Eerst de techniek oefenen, dan op zoek naar een scherpe tijd. Een vloeiende bocht kan meer opleveren dan ongeduldig gas geven. Ondertussen moedigen collega’s elkaar aan en worden de eerste voorspellingen alweer bijgesteld. Die rustige collega blijkt ineens een geduchte concurrent voor poleposition.
Een teamuitje vol verrassende coureurs
Tijdens dit teamuitje krijgt iedereen nieuwe uitdagingen voor de wielen. De overstap van een quad naar een Carver vraagt om aanpassingsvermogen. En wie denkt dat een scootmobielrace eenvoudig is, moet dat eerst op het parcours bewijzen. Bij het driftkarten probeer je gecontroleerd dwars door de bocht te gaan. Iedere activiteit levert nieuwe verhalen op voor de nabespreking: wie reed strak, wie verraste zichzelf en wie heeft alvast een verklaring voor zijn eindtijd?
Teambuilding met de mentaliteit van een raceteam
Achter iedere sterke coureur staat een team. Ook bij deze speelse teambuilding maken aanmoediging, overleg en handige tips het verschil. Deel wat je ontdekt over de bochten, bespreek jullie aanpak voor de motorpedestafette en geef elkaar vertrouwen. Zo krijgt onderlinge competitie een sportieve sfeer waarin iedereen kan bijdragen. Na de laatste finishvlag blijft vooral één vraag hangen: wie mag zich binnen jullie gezelschap de echte Max noemen?